Artboard 1Artboard 1Checkmarkclose-chubbyCombined ShapeexpandExternal-LinkUntitled-3gridlkab-breadcrumb-startinfoUntitled-1listplay-linkplay-sololkab-printikon-sök-lkabTwitter

Kontakt inköpsavdelningen

  • Markus Tillberg

    Avdelning: Inköp

    Roll: Hållbara inköp

    E-post: markus.tillberg@lkab.com

  • Mikael Svanmo

    Avdelning: Inköp

    Roll: Fastighetsrelaterade och personalnära produkter och tjänster

    E-post: mikael.svanmo@lkab.com

  • Robert Johansson

    Avdelning: Inköp

    Roll: Konsulter och ramavtals-entreprenörer

    E-post: robert.johansson@lkab.com

  • Ingegerd Kyrö

    Avdelning: Inköp

    Roll: IT

    E-post: ingegerd.kyro@lkab.com

  • Tobias Holmgren

    Avdelning: Inköp

    Roll: Processutrustning och entreprenader verk, samt transporter och logistik

    E-post: tobias.holmgren@lkab.com

  • Elias Norojärvi

    Avdelning: Inköp

    Roll: Processutrustning och entreprenader verk

    E-post: elias.norojarvi@lkab.com

  • Hans Stålnacke

    Avdelning: Inköp

    Roll: Processutrustning och entreprenader verk

    E-post: hans.stalnacke@lkab.com

  • Mikael Oskarsson

    Avdelning: Inköp

    Roll: Processutrustning och entreprenader gruva

    E-post: mikael.oskarsson@lkab.com

  • Stefan Ranneberg

    Avdelning: Inköp

    Roll: Processutrustning och entreprenader gruva

    E-post: stefan.ranneberg@lkab.com

  • Kalle Mågård

    Avdelning: Inköp

    Roll: Transporter och logistik

    E-post: kalle.magard@lkab.com

  • Peter Isaksson

    Avdelning: Inköp

    Roll: Automation, el och media

    E-post: peter.isaksson@lkab.com

  • Ingela Lindqvist

    Avdelning: Inköp

    Roll: Energi, råvaror och kemikalier

    E-post: ingela.lindqvist@lkab.com